Dalums Mekaniska

Dalums Mekaniska tillverkar vagnar för olika ändamål anpassade efter våra kunders behov. Alla våra vagnar är gjorda i kvalitetsstål och i vårt stora utbud hittar du produkter för transport, djurhållning och parkstädning.

Vi som jobbar på Dalums Mekaniska

VD
Försäljning / Reservdelar

Peter

Tel: 0321-29981

Email: peter@dalumsmekaniska.se

Kontakta oss

Produktion

Mathias

 

Tel: 0321-29982

Kontakta oss

Konstruktion, order, inköp svets

Jonas

 

Tel: 0321-29985

Email: jonas@dalumsmekaniska.se

Kontakta oss

Konstruktion, order

Börje

 

Tel: 0321-29986

Email: borje@dalumsmekaniska.se

Kontakta oss

Inköp el, fäst artiklar, reservdelar

Kent-Åke

 

Tel: 0321-29987

Email: kent-ake@dalumsmekaniska.se

Kontakta oss

Inköp stål, Order

Oscar

 

Tel: 0321-29984

Email: oscar@dalumsmekaniska.se

Kontakta oss

Inköp stål, Order

Ove

 

Tel: 0321-687 971

Email: ove@dalumsmekaniska.se

Kontakta oss

Inköp arbetskläder

Alexandra

 

 

Email: alexandra@dalumsmekaniska.se

Kontakta oss

Ekonomi / Marknad

Rebecca

 

Tel: 0321-29988

Email: rebecca@dalumsmekaniska.se

Kontakta oss

Facebook

Följ & Gilla oss i vår vardag

 

Kontakta oss om du är i behov av vagnar för transport, djurhållning och parkstädning m.m.

 

DALUMS FACEBOOK

DALUMFRÅGA? - LÄMNA DITT MOBILNUMMER SÅ RINGER VI UPP?

Ibland har vi svårt att svara i telefon, lämna ditt mobilnummer så ringer vi upp dig så snart det är lugnare för oss. Vi har öppet måndag till fredag.

Dalums Mekaniska Verkstad AB

Ulricehamnsv. 25

523 76 Blidsberg

Org.nr: 556408-0538

Kontakta oss

Tel (Växel): 0321-299 80

Tel (Försäljning): 0321-299 81

Tel (Reservdelar) 0321-299 87

Öppettider

Vardagar 06.30-16.00

Fredagar 06.30-13.00

Lunch 13.00-13.30

Den nya lagen trädde i kraft 25/5-18 och här följer därför info. Viktigt att veta är att Dalums Mekaniska Verkstad AB aldrig delar- eller säljer några kunduppgifter till tredje part. Vissa uppgifter sparas pga fakturering eller offerering, beroende på vilken typ av UPPDRAG som är aktuell. Meddela om du som kund önskar att dina uppgifter tas bort eller om du inte önskar något utskick från Dalums Mekaniska Verkstad AB.